Bezpieczna pożyczka online w 3 krokach

W życiu zdarzają się sytuacje, w których nagle potrzebujemy większej kwoty gotówki. Jeśli nie posiadamy oszczędności, musimy pożyczyć pieniądze – z banku, od rodziny lub z firmy pożyczkowej. Korzystając z oferty pożyczek online można szybko uzyskać niezbędne pieniądze i zrealizować swoje plany. Jak zaciągnąć bezpiecznie pożyczkę przez internet?

Krok 1 Znalezienie oferty pożyczkowej
W polskiej sieci internetowej funkcjonuje ponad 70 różnych firm pożyczkowych, które w większości oferują możliwość uzyskania pożyczki online. Przejrzenie wszystkich ofert zajęłoby klientowi bardzo dużo czasu. Może skrócić go, jeśli skorzysta z porównywarki Lowcachwilowek.pl. W serwisie zgromadzono ponad 20 firm pożyczkowych i na bieżąco aktualizowany jest tam ranking pokazujący najlepsze pożyczki przez internet w lowcachwilowek. Dzięki temu można znaleźć ofertę odpowiadającą naszym potrzebom  oraz skorzystać z oferty wiarygodnej firmy.
Wybierając, która szybka chwilówka online na Łowca Chwilówek będzie najlepsza w sytuacji klienta, można przejść bezpośrednio na stronę internetową pożyczkodawcy i wykonać kolejne kroki przy wnioskowaniu oi zobowiązanie.
Uwaga!
Istnieją firmy pożyczkowe, np. Vivus.pl czy NetCredit.pl, które oferują nowym klientom pierwszą, w pełni darmową pożyczkę gotówkową online.

Krok 2 Wypełnienie wniosku pożyczkowego
Na stronie pożyczkodawcy zwykle wystarczy wybrać wysokość pożądanej pożyczki i okres kredytowania, a następnie kliknąć przycisk „weź pożyczkę” lub „wypełnij wniosek”, aby przejść do elektronicznego formularza. Należy w nim podać swoje dane osobowe, miejsce zamieszkania, numer telefonu komórkowego, numer rachunku bankowego oraz źródło i wysokość dochodów, aby móc ubiegać się o pożyczkę gotówkową. Po wysłaniu wniosku należy oczekiwać na podjęcie przez firmę decyzji o przyznaniu pożyczki lub odrzuceniu wniosku.

Krok 3 Finalizacja umowy
Jeśli pożyczkodawca zaakceptuje wniosek pożyczkowy, wypłaci pieniądze z pożyczki online bezpośrednio na wskazane we wniosku konto bankowe klienta. Dlatego nawet w ciągu kilkunastu minut od chwili złożenia aplikacji o pożyczkę można uzyskać pieniądze od firmy pożyczkowej.
Uwaga!
Dla zweryfikowania tożsamości klienta firmy pożyczkowe wykorzystują przelewy weryfikacyjne na symboliczną kwotę, zwykle 1 grosza lub 1 zł. Taką sumę należy przelać na konto pożyczkodawcy, korzystając z rachunku zarejestrowanego na dane pożyczkobiorcy wpisane we wniosku o pożyczkę gotówkową online. Jeśli będą one zgodne, pożyczka zostanie wypłacona. Niektóre firmy pożyczkowe, np. Wonga.com przed wydaniem decyzji o wypłacie pożyczki weryfikują historię kredytowania klienta w Biurze Informacji Kredytowej.

www.okgk.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWirtualne pieniądze.
Następny artykułŚciąganie długów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here