Czas na zmianę fryzury

Zwykło się mawiać, że jak kobieta zmienia swoją fryzurę, to planuje zmienić także całe swoje życie. Oczywiście różnie z tym może być, bo jak wiadomo kobieta jest istotą zmienną i jej decyzje często nie są przemyślane i zaplanowane.
Każda z nas czasem ma ochotę zaszaleć. O ile kupno nowych ciuchów to raczej przemyślana kwestia, kilka godzin buszowania po sklepach, przymierzania, wymieniania, tak zmiana fryzury może zająć zaledwie godzinkę i odbyć się w jednym miejscu. Czasem zmiana fryzury potrafi odmienić całe życie,dlatego warto chyba warto się jej poddać, ale najpierw jednak przemyśleć ten krok.
Jak więc się przygotować do odmienienia siebie z nowym rokiem?
Po pierwsze- przejrzyjmy ofertę interesujących nas salonów fryzjerskich. Wiele z nich posiada konta na znanych i popularnych stronach społecznościowych. Poczytajmy opinie, obejrzyjmy zdjęcia i wybierzmy ten salon, którego prace najbardziej się nam podobają.
Po drugie- rodzaj i koszt usług. Ile kosztuje farbowanie włosów u fryzjera? Czy ceny są porównywalne w różnych salonach? Czy do ceny wliczane są dodatkowe maseczki i odżywki stosowane podczas farbowania? Te wszystkie pytania nie mogą pozostać bez odpowiedzi, dlatego wybierając salon nie bójmy się ich zadać. Możemy siedząc w zaciszu naszego domu podzwonić do wybranych salonów fryzjerskich i dopytać o używane farby, o stosowane odżywki i materiały do stylizacji. A także zapytajmy o koszt. W jednym salonie obcięcie włosów może kosztować nas czterdzieści złotych, a w innym za tę samą usługę zapłacimy dwieście. Wiele salonów szczyci się tym, ze odwiedzane są przez znane gwiazdy, możemy więc być pewne, że ceny będą tam sporo wyższe.
Koloryzacja włosów zawsze będzie kosztowała więcej, niż zwykłe podcięcie. Musimy się z tym liczyć i odłożyć na ten cel większą sumę. W Warszawie koszt ten na pewno przekroczy sto lub dwieście złotych, ale w mniejszych miejscowościach pod Warszawą może się nam udać pomalować włosy już za osiemdziesiąt złotych. Warto również polować na promocje i okazje, na przykład w dniu naszych urodzin.

www.pouczyc.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here