Czy warto kupić kalendarz adwentowy z kosmetykami?

Lubicie przygotowania do świąt, ale zawsze w biegu dnia zapominacie o sobie? W końcu jest jeszcze tyle rzeczy do załatwienia i kupienia, że nie sposób znaleźć odrobiny czasu na własne przyjemności. Po raz kolejny zakładacie, w czasie adwentowym będziecie dbali o siebie, by brylować swoim osobliwym urokiem przy świątecznym stole i na sylwestrowym balu — ale jednocześnie zastanawiacie się jak to zrobić, by nie wyszło tak jak zawsze? Kupcie kalendarze adwentowe z kosmetykami!

Kalendarz adwentowy — inna wersja

Kalendarze adwentowe kojarzą się z kartonikiem wypełnionym czekoladkami lub cukierkami. Są także wersje z przekazem dla duszy — cytatem do przemyśleń. My proponujemy, żebyście w tym roku sięgnęli po kalendarze adwentowe z kosmetykami, które rozpieszczą wasze zmysły sprawiając wam niebotyczną przyjemność.

Pomyślicie, że to niepraktyczne rozwiązanie — bo w końcu w cukierkowym kalendarzu wiemy, co wyciągniemy, a tutaj rodzi się pewna niewiadoma. Ten sceptycyzm jest całkowicie niesłuszny, ponieważ wszyscy uznani producenci kosmetyków i perfum sięgają po swoje najlepsze produkty i zamykają je w mini wersjach w tychże właśnie kalendarzach.

Rozpieść siebie kalendarzem adwentowym

W naszej świadomości przedświąteczny czas to dosyć intensywnie napięty grafik, permanentny brak czasu i narastające zmęczenie. Ta gonitwa nie ma dobrego wpływu na nasz wygląd, który przed świętami może okazać się niczym z małego horroru. Podkrążone oczy, ziemista cera — słowem brak blasku, który przecież powinien być. Tymczasem, gdy nasz dom jest pięknie udekorowany, a stoły uginają się od dobrodziejstw kulinarnych my przypominamy Kopciuszka. Oczywiście, wszystkiemu winny jest pośpiech.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami pozwala się zatrzymać na chwilę. Odmierza nie tylko czas do świąt, ale też zachęca do poświęcenia, chociaż kilku minut na regenerację własnego ciała. Rozpieszcza zmysły zapachami, kolorami i wspaniałym działaniem. W zależności od zestawu możemy zafundować sobie małe SPA, które każdego dnia będzie nas upiększało, pozwalając jednocześnie na odpoczynek. Do tego można wybrać taki kalendarz adwentowy, jaki chcemy — a więc może on być pełen kosmetyków, perfum czy innych kosmetycznych specyfików.

Kalendarze adwentowe z kosmetykami znaleźć można na kosmetykizameryki.pl

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here