Depilacja laserowa w Katowicach - gdzie szukać, na co zwracać uwagę?

Epilacja laserowa staje się coraz bardziej popularna, a jej koszt stale leci w dół, kusząc całą rzeszę nowych klientek. Warto zastanowić się czy jest to zabieg odpowiedni właśnie dla Ciebie.

Dla kogo depilacja laserowa?

Zabieg najlepiej sprawdza się u kobiet posiadających stosunkowo ciemne owłosienie. Zdarza się, że przy białych i delikatnych włoskach, laser nie zawsze dociera do cebulki włosa, przez co nie ulega uszkodzeniu. Jedynym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest wrażliwość skóry na działanie lasera.

Depilacja laserowa cena:

Cennik zależy od miejsca, w którym zostanie przeprowadzony zabieg. W zależności od rodzajów owłosienia, ilość zabiegów jest różna. Zwykle wykonuje się pakiet 6 zabiegów, gdzie ceny wyglądają następująco:
a) okolice bikini ok. 1500zł za pakiet zabiegów
b) pachy ok. 1000zł za pakiet
c) nogi ok. 2000zł za pakiet

Depilacja laserowa cena zabiegów domowych:

Sprzęt do samodzielnej depilacji laserem w domu kosztuje średnio 1500zł. Choć cenowo wydaje się lepszą opcją, depilacja laserem w warunkach domowych jest nieco mniej skuteczna i wymaga większej cierpliwości w usuwaniu owłosienia.

Depilacja laserowa Katowice – gdzie najlepiej się udać?

Dobrze jest znaleźć odpowiedni salon kosmetyczny dla siebie, dlatego zwykle wybiera się na zasadzie prób i błędów. Warto czytać opinie w internecie oraz zasięgnąć rady osób zadowolonych z zabiegu np. na grupach na Facebooku. Jeśli na co dzień korzystamy z usług jakiegoś salonu, można spytać czy wykonują także depilacje laserową lub poprosić o polecenie zaufanej osoby.

Depilacja laserowa Katowice – na co zwracać uwagę, wybierając salon kosmetyczny?

Najważniejszym wyznacznikiem jest odpowiednia higiena oraz doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Najlepiej zdecydować się na miejsca, w którym depilację przeprowadza osoba po naprawdę dobrych kursach i szkoleniach. Unikać należy salonów, w których nie mamy pewności, czy kosmetyczka posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów laserem. Zdarza się, że kosmetyczki zlecają wykonywanie zabiegów niedoświadczonym praktykantkom, więc trzeba być niezwykle ostrożnym w wyborze miejsca.

Depilacja laserowa pozwala na pozbycie się uporczywego owłosienia, co szczególnie doceniają kobiety walczące ze swoimi naturalnie ciemnymi włoskami nie tylko na nogach i w okolicy bikini, ale na całym ciele, w tym twarzy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here