Gdzie kupić tanio i bezpiecznie auto dostawcze dla firmy?

Nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na kupno nowego auta dostawczego za gotówkę. Nie każdy chce również decydować się na leasing. Jeżeli liczy się niska cena, warto pomyśleć o znalezieniu dobrego modelu używanego. Przy brakach finansowych także można kupić go na kredyt!

W wielu branżach auto dostawcze jest po prostu niezbędne do realizacji obowiązków. Pozwala na przewożenie różnych ładunków, na przykład w firmie budowlanej, wykończeniowej, zajmującej się instalacjami czy cateringiem.

Gdy liczy się przede wszystkim niski koszt zakupu pojazdu, warto skoncentrować się na modelach używanych. Do dyspozycji jest wiele atrakcyjnych ofert, na przykład takich jak Ford Tourneo Connect, który chętnie wybierany jest przez przedsiębiorców.

Gdzie kupić używane auto dostawcze bez ryzyka?

Znalezienie taniego i dobrego samochodu dostawczego może jednak przypominać poszukiwanie igły w stogu siana.

Chociaż na rynku do wyboru jest wiele modeli, to jednak warto wskazać, że nie każdy z nich jest godny polecenia. Używane auta nierzadko mają kosztowne w naprawie usterki, o których sprzedający nie wspominają. Warto więc znać się na motoryzacji, aby wybrać tak model, który będzie w stanie posłużyć na długo bez drogich remontów.

Właśnie dlatego warto sprawdzić oferty w salonach dealerskich, które obecnie oferują nie tylko samochody nowe, ale również używane, w tym także auta dostawcze. Do wyboru mamy najczęściej różne modele, także te pochodzące z ostatnich roczników, zatem z nowoczesnym wyposażeniem i małym stanem na liczniku. Klient może otrzymać do wglądu wyniki badań technicznych pojazdu, a nawet dostać gwarancję na auto używane.

Finansowanie samochodu także u dealera

Osoby zainteresowane zakupem samochodu używanego w salonie dealerskim mogą skorzystać także z atrakcyjnych form finansowania. Wśród nich znajduje się leasing, który można uzyskać również na auta używane, a także kredyty samochodowe.

Główną zaletą skorzystania z finansowania bezpośrednio w salonie samochodowym jest wygoda – wszystkie formalności można załatwić wtedy w jednym miejscu, bez potrzeby udawania się do banku albo do placówki firmy leasingowej. Także na klientów czekają atrakcyjne warunki ofert, a decyzję można otrzymać jeszcze tego samego dnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here