Odsysanie tłuszczu

Moda na zgrabną figurę sprawia, że społeczeństwo chwyta się różnorodnych rozwiązań. Dla jednych głównym czynnikiem, który pozwoli im schudnąć i nabrać odpowiedniej wagi jest dieta czy uprawianie sportu. Inni wolą wybrać nowoczesne technologie i rozwiązania w postaci zabiegów kosmetycznych. Jedna z nich jest odsysanie tłuszczu. Dzięki tego rodzaju działaniom możliwe jest pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej w sposób szybki, bezbolesny i wielce efektowny.

Czym jest i na czym polega liposukcja? Jak przebiega zabieg? Komu jest dedykowany? Jakich można spodziewać się efektów?

Klinika medycyny estetycznej wrosinski.pl to miejsce, w którym wykonywane są różnego rodzaju zabiegi upiększające. Jednym z nich jest wyżej wspomniana liposukcja. W jaki sposób przygotować się do zabiegu?

Zabieg odsysania tłuszczu to działania, dzięki którym możliwa jest poprawa urody, ale także samopoczucia czy samoakceptacji. Metoda ta polega na mechanicznym usunięciu z ciała pacjenta tkanki tłuszczowej, co zapewnia ładną, wymarzona sylwetkę. W zależności od wybranej metody liposukcji, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Niektóre działania wymagają stosowania późniejszej rehabilitacji i długotrwałej rekonwalescencji. Nowoczesne techniki obniżają ryzyko jakichkolwiek powikłań, jak również pozwalają w sposób szybki i bezbolesny powrócić do codziennych obowiązków.

Odsysanie tłuszczu wykonywane najnowszymi metodami i za pomocą innowacyjnych narzędzi wykonywane może być na różnych częściach i partiach ciała. Najczęściej wybieranymi okolicami są brzuch, uda, pośladki czy ramiona.

Jak działa najnowsza technologia? Jak przebiega zabieg?

Działania wywołujące skuteczną utratę tkanki tłuszczowej, w szczególności polegają na przekazywaniu energii ze sprzętu na ciało. Dzięki temu procesowi możliwe jest upłynnienie tłuszczu i kolejno wydalenie go z organizmu. Zabieg w szczególności dedykowany jest osobom, które chcą poprawić swoją sylwetkę, skorygować owal twarzy, pozbyć się odstającego brzuszka, itp.

Przed wykonaniem terapii należy dokładnie oczyścić cale ciało. Następnie usunąć z miejsca działania wszystkie włosy – gdy istnieje potrzeba ogolić dany obszar. Przed wykonaniem specjalistycznych czynności nie należy również nakładać żadnych kosmetyków i preparatów, które mogą zaburzyć przebieg zabiegu. Na sesję należy także założyć wygodne i komfortowe ubrania, które po zabiegu nie będą podrażniać skóry i ograniczać ruchów pacjenta.

Efektem wykonywanych działań jest zgrabna sylwetka, która zachwyca niemalże już zaraz po wtykanym zabiegu. W niektórych przypadkach możliwe są lekkie opuchnięcia, które schodzą po kilku dniach. Sam zabieg warto wspomagać różnorakimi czynnościami w postaci diety czy przyswojenia dobrych i zdrowych nawyków życiowych.

Aby móc w pełni świadomie i bezpiecznie przeprowadzić zabieg, klinika przed dokonaniem zmian przeprowadza szczegółowe rozmowy, które wykluczą możliwość wystąpienia jakichkolwiek komplikacji. Wśród przeciwwskazań występują m.in.:

– niewydolność nerek,
– cukrzyca,
– zaburzenia krzepnięcia krwi,
– ciąża, itp.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here