Dla każdego coś miłego

Dlaczego trudno jest znaleźć odpowiedni prezent dla solenizanta, obchodzącego właśnie imieniny albo urodziny? Zastanawiamy się, co może sprawić mu przyjemność a jednocześnie będzie praktyczne i przydatne.

Trudność wynika z tego, że w naszym otoczeniu funkcjonują stereotypy dotyczące obdarowywania bliskich przedmiotami użytecznymi. Często prezenty bywają nietrafione i wprawiają jedynie w zakłopotanie.

A przecież są lepsze rozwiązania. Na przykład można wymyślić coś miłego dla chłopaka albo dziewczyny, co sprawi im autentyczną radość. Chłopak, który jest kibicem jakiegoś klubu piłkarskiego, będzie zadowolony z biletu na ważny mecz tej drużyny. Coś miłego dla chłopaka z okazji jego urodzin, to może być również przyjęcie – niespodzianka. Zaproszenie grona przyjaciół i dobra zabawa, zapewnią bardzo miły wieczór. Dziewczyna ucieszy się, gdy dostanie od swojego chłopca bukiet kwiatów całkiem bez okazji. Sprawi jej też radość miły wspólny spacer w malowniczej okolicy.

W relacjach partnerskich duże znaczenie mają słowa. Jeśli dziewczyna powie swojemu narzeczonemu coś miłego dla chłopaka będzie to sygnał, że ma w stosunku do niego ciepłe uczucia. Emocje można wyrażać w różny sposób. Znalezienie romantycznego wiersza napisanego przez klasyka poezji, to na pewno będzie coś miłego dla chłopaka.

Zawsze warto sprawiać swoim bliskim radość. To pomaga utrzymywać dobre relacje na co dzień. Niekoniecznie trzeba sprawiać kosztowne prezenty. Wystarczy dobry pomysł, aby zorganizować naprawdę coś miłego dla chłopaka, czy dziewczyny.

www.ladychwila.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCofanie czasu
Następny artykułCoś z niczego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here