Green Magma

Zielone, zdrowe koktajle z warzyw, ziół i zbóż cieszą się ogromną popularnością wśród zwolenników zdrowego odżywiania się. Nazywane są green smothies. Jednym z ich składników są pędy młodego, zielonego jęczmienia, bogate w witaminy i cenne dla zdrowia człowieka minerały. Na fali popularności tego zboża jeden z producentów suplementów diety wykorzystał go do stworzenia nowoczesnych tabletek odchudzających i działających detoksykacyjnie na organizm – Green Magma. Jak działają te tabletki i czy rzeczywiście dzięki nim możemy szybciej chudnąć?

Działanie Green Magma

W suplemencie diety Green Magma, dostępnym w formie łatwych do połknięcia kapsułek, zamknięto bogactwo witamin i minerałów, jakie zawarte są w pędach zielonego jęczmienia. Ich zastosowanie, zgodnie z gwarancjami producenta, ma ułatwić zrzucanie zbędnych, nadprogramowych kilogramów i wydatnie wspomóc oczyszczanie organizmu z nagromadzonych w nim toksyn. Zielony jęczmień jest rośliną, która wykazuje działanie:
•przeciwzapalne,
•przeciwwirusowe,
•wspomagające odchudzanie, dzięki dużej zawartości błonnika,
•poprawiające metabolizm organizmu,
•przeciwtrądzikowe.

Dzięki regularnemu przyjmowaniu suplementu Green Magma, schudniemy szybciej, a przy tym zwiększymy odporność organizmu. Dłużej będziemy odczuwać uczucie sytości po posiłkach, ponieważ zapewni nam to błonnik zawarty w zielonym jęczmieniu. Do tego poprawi się kondycja naszej skóry.

Suplement diety jak green smoothies - pelne witamin

Skład Green Magma

W tabletkach Green Magma znajdziemy przede wszystkim młody, zielony jęczmień, który zawiera dużą dawkę witaminy C i beta-karotenu. Ponadto ma chlorofil odpowiadający za jego zielony barwnik, a ten składnik posiada właściwości odkwaszające organizm i przyczynia się do utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej.

Wygodna forma zielonego jęczmienia

Najlepsze efekty wchłaniania młodego zielonego jęczmienia i jego dobroczynnych składników do organizmu człowieka uzyskamy przy zastosowaniu sproszkowanych pędów, dodawanych do zielonych koktajli. Jednak brak czasu powoduje, że wielu z nas nie może sobie pozwolić na ich regularne przygotowywanie i picie. W takim przypadku można sięgnąć po tabletki Green Magma, wspomagające odchudzanie.

Green Magma – skutki uboczne

Do tej pory nie zanotowano jeszcze ani jednego przypadku klienta, który uskarżałby się na jakiekolwiek skutki uboczne na skutek suplementacji preparatem Green Magma Forte. Sytuacja taka nie powinna nikogo dziwić, gdyż produkt ten powstał z czystej postaci zielonego jęczmienia, do którego uprawy nie wykorzystano jakichkolwiek potencjalnie szkodliwych dla zdrowia substancji (GMO, pestycydy, sztuczne środki owadobójcze). Pod warunkiem stosowania się do zaleceń dawkowania (nie należy przekraczać 2 kapsułek na dzień), nie trzeba się obawiać żadnych działań niepożądanych. Produkt nie jest jednakże zalecany osobom uczulonym na składnik aktywny oraz kobietom w ciąży lub matkom karmiącym dzieci piersią.

Ile to kosztuje?

Suplement odchudzający Green Magma dostępny jest na stronie internetowej dystrybutora oraz w serwisach aukcyjnych. Opakowanie 30 kapsułek kupimy w cenie 137 zł, a przy zakupie dwóch opakowań cena wynosi 237 zł. Zaleca się przyjmowanie dwóch tabletek Green Magma dziennie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here