koszulka do karmienia

Czekasz na dzidziusia, wszystko w głowie planujesz i układasz. Dbasz o siebie, żeby niczego nie zabrakło maluszkowi, gdy jest jeszcze w brzuszku. Zdrowo się odżywiasz, spacerujesz i uprawiasz gimnastykę, dobierasz ubrania, aby podkreślić wyjątkowy stan, w którym się znajdujesz. Kompletujesz ubranka dla niego oraz zapoznajesz się z całą masą akcesoriów takimi jak np. koszulka do karmienia, które ułatwią wam codzienne funkcjonowanie tak, aby można było cieszyć się radością przebywania ze sobą, obserwowania i zabawy. W ciąży mnóstwo czasu poświęcasz na wyobrażenie sobie jak przyjemnie będzie tulić maleństwo do serca, cieszyć się jego zapachem, kwileniem, patrzeć jak spokojnie śpi, karmić. I nie możesz się doczekać kiedy wreszcie się to wydarzy.

Przygotowania do macierzyństwa

Przychodzi czas, że zaczynasz myśleć o tym, jak w praktyce będzie wyglądała wasza organizacja dnia. Oczywiście każdy noworodek jest inny. Ale niektóre aspekty można przewidzieć i przygotować się zawczasu, aby ułatwić sobie życie. Później, gdy dziecko będzie już z Tobą, zwyczajnie może nie być czasu, aby chodzić po sklepach i dokonywać wyboru. Nawet nie będzie czasu na przesiadywanie przed komputerem w celu przeczesywania sklepów internetowych i poszukiwać idealnych rozwiązań do powstałych właśnie potrzeb. Jeśli jeszcze nie masz doświadczenia i oczekujesz na swojego pierwszego bąbla, na pewno poszukujesz porad od doświadczonych mam. Być może jednak bazujesz na własnych doświadczeniach i doskonale wiesz czego Ci potrzeba i jakie braki doskwierały Ci podczas poprzednich pierwszych dni z niemowlakiem. W pierwszych tygodniach po urodzeniu, karmienie bąbla będzie podstawową czynnością, która będzie wypełniać wasze wspólne chwile.

Praktyczne rozwiązanie – koszulka do karmienia

Spędzanie czasu z dzieckiem na karmieniu piersią jest nieporównywalne do niczego. Buduje niesamowitą więź. Wiesz, że tylko ty możesz zapewnić dziecku podstawową potrzebę, po prostu dać mu jeść. Przy okazji doświadczasz całej ferii emocji i uczuć, które wzbogacą cię jako kobietę i matkę. Niesamowite jest to, że instynkt w takim momencie jest tak silny, że na dźwięk płaczu dziecku, gdy jest pora karmienia, potrafi spowodować samoczynny wypływ mleka z piersi. Moment kiedy maluch zostaje dostawiony i uspokojony zaczyna pić jest przepiękny, warto doświadczać go całą sobą.

W takich chwilach, najlepiej sprawnie malucha dostawić do piersi, aby szybko, ale i spokojnie zaspokoić potrzebę jedzenia. Doskonale sprawdza się zarówno biustonosz, a przede wszystkim koszulka do karmienia, która ułatwia całą procedurę. W każdej sytuacji, nawet w miejscu publicznym, jesteś w stanie nakarmić dziecko, bez konieczności obnażania się przed ewentualną publiką. Posiadanie takiej odzieży sprawia, że bez stresu możesz wybrać się na spacer czy zakupy. Jesteś przygotowana do praktycznie natychmiastowego karmienia. Bielizna do karmienia zapewni komfort i dyskrecję dla ciebie i dziecka, i nadal będziecie mogli oboje korzystać z tych pięknych chwil w każdej sytuacji.

Obecnie sklepy oferują przeróżne udogodnienia, które sprzyjają opiece nad małymi dziećmi. Są firmy ukierunkowane asortymentem tylko na kobiety, które właśnie zostają mami. Warto sprawdzić ich ofertę, bo możesz znaleźć coś, o czym nawet nie wiesz, że istnieje, a może być bardzo przydatne w tym wyjątkowym okresie życia.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

3 KOMENTARZE

  1. BArdzo ciekawe rozwiązanie z tą koszulką. A są jakięś inne elementy garderoby specjalnie przystosowane dla karmiących matek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here