koszulki z gier

Jak wiemy idealny prezent nie istnieje, możemy tylko próbować wstrzelić się w gusta naszych znajomych lub bliskich. Jest to jednak trudne zadanie, ponieważ każdy z nas ma inne upodobania i zamiłowania. Żeby dobrze trafić z prezentem, musimy jak najwięcej wiedzieć o danej osobie. W tym artykule zajmiemy się wyborem prezentu dla gracza. Jest kilka fajnych pomysłów, z których każdy gracz będzie zadowolony – to konsole do gier, gry, komputer czy też koszulki z gier i inne gadżety.

Prezent dla fana gier komputerowych

Na pierwszy ogień idą konsole. Wszyscy wiemy, że podstawą do grania w gry są konsole czy komputery. Bez nich raczej nie pogramy, chyba, że w gry planszowe. Taki prezent poniesie do siódmego nieba każdego gracza. Wybór powinien się odbywać pomiędzy konsolą Xbox, a PlayStation. Te dwie konsole górują nad całą resztą. Niestety są również drogie. Musimy wydać minimum tysiąc złotych, aby nabyć konsole dobrej jakości. Tańsze są używane, ale to raczej nie wchodzi w grę przy prezencie.

Drugim sposobem na udany prezent dla gracza są same gry. Co miesiąc na naszym rynku pojawiają się nowe tytuły, za które każdy gracz dałby sobie rękę uciąć. Jest to świetna okazja, aby zaskoczyć naszego bliskiego. Jeśli jednak nie znamy się zbyt dobrze na tej tematyce, dobrze jest obejrzeć filmiki z recenzjami, lub po prostu poczytać opinie innych użytkowników w internecie. Prezent ten nie należy do najdroższych. Cena gier zaraz po premierze wynosi około 200 zł. Większej różnicy nie ma jeśli chodzi o to, czy gra jest na Xbox, PlayStation czy PC. Koszt jest podobny.

Udanym prezentem będzie również sprzęt. Każdy gracz musi mieć na czym grać. Więc komputer lub konsola. Ale sam komputer IR wystarczy kiedy nie mamy odpowiedniej myszki, klawiatury, monitora czy słuchawek. Istnieje kilkaset różnego rodzaju myszek czy klawiatur. Robi to wrażenie. Mamy więc z czego wybierać. Ceny sprzętów do komputera są bardzo zróżnicowane. Jest wiele czynników, które na nie wpływają. Od 50 zł do kilkuset to za myszki czy klawiatury. Te droższe powinny nas bardziej zainteresować jeśli chodzi o prezent dla gracza. Są one stworzone specjalnie dla miłośników wirtualnego świata.

Koszulki z gier

Bardzo ciekawym pomysłem są również koszulki z gier. Pomysł o tyle fajny, że nie wymaga wielkiego wkładu finansowego. Cena to około 50 zł za sztukę. Rzeczą o której musimy pamiętać, to zapytanie naszego gamingowca, w jakie gry gra najczęściej lub jaka jest jego ulubiona. Nie chcielibyśmy zobaczyć miny, kiedy gracz wyciąga z pudełka koszulkę z gry Battlefield, a jest graczem Call of Duty. Te dwa tytuły konkurują że sobą na rynku i gracze są jak fajni FC Barcelony i Realu Madryt. Więc musimy na TK uważać. Na internecie znajdziemy mnóstwo tego typu koszulek, więc jest w czym wybierać. Jest to prezent który zdecydowanie wygra, jeśli nie mamy zbyt dużo funduszy do wydania.

Prezenty dla graczy są trudnym tematem. Szczególnie jeśli chodzi ceny, ponieważ dobrze wiemy, że nie każdy jest w stanie zapłacić tysiąc złotych za konsole czy kilkaset złotych za sprzęt gamingowy. Dlatego też z pomocą przychodzą wam koszulki. Ciekawy prezent za nieduże pieniądze, z którego odbiorca będzie zadowolony.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]
PODZIEL SIĘ
Następny artykułKoszulki kolarskie

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here