nadruki na odzieży

W obecnych czasach rośnie zapotrzebowanie na indywidualność. Nie chcemy nosić ubrań czy akcesoriów, które posiada również połowa miasta. Staramy się być wyjątkowy, co wymusza na nas poszukiwanie unikalnych rzeczy. Objawem takiego działania jest wyszukiwanie niszowych szwalni, których konfekcja posiada wyjątkowe szycie, innowacyjny fason czy nietypowe wzory. Zjawisko to wspomaga również powstawanie nowych firm, które robią nadruki na odzieży. Jakkolwiek to nie brzmi, jest to raczej pozytywny ruch w modzie. Stwarza on możliwość zaprojektowania swojej własnej koszulki, bluzy lub spodni. Czynnikiem działającym na korzyść takich nadruków jest fakt, że nie są one drogie w wykonaniu, a w zależności od ceny możemy również wybrać gramaturę, z jakiej wykonana jest cała bluza lub inna część odzienia.

Nadruki na odzieży

W całej Polsce możemy znaleźć działalności gospodarcze, które zajmują się takimi nadrukami. Strój urozmaicony unikatowymi nadrukami stanowi idealny pomysł na prezent, ponieważ motyw wykorzystany do udekorowania elementu stylizacji, ogranicza się tylko do naszych pomysłów. Owszem, wiele stron posiada swoje oferty nadruków na odzież, które w ciekawy sposób podkreślą naszą wyjątkowość, lub pomogą doprecyzować nasz projekt. Zazwyczaj taka usługa jest realizowana bardzo szybko, a co jest istotne dla wielu z nas, zachęca ona swoją ceną. Jedna z najtańszych zaczyna się od kwoty 2,24 zł za sztukę.

Z takim założeniem, widzimy jak niewiele potrzeba, aby nosić odzież, której nie spotkamy nigdzie indziej. Nie możemy tego powiedzieć o ciuchach z sieciówek od uznanych marek, których na ulicach, w pracy czy na uczelni widzimy całe mnóstwo. Ludzie ubrani w ten sposób zatracają swoje własne „ja”, co nie pozwala im w pełni odkrywać siebie i swoich możliwości, ponieważ te ubrania ich ograniczają. Nie mogą wyzwolić swojego stylu. Tylko są ubrani tak, jak nakazuje im to moda. Nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak to negatywnie wpływa na nasz odbiór przez obcych nam ludzi.

Techniki drukowania na koszulkach

Wróćmy jednak do naszego zagadnienia, którym są nadruki na odzieży. Są rozmaite sposoby instalowania ich na naszych ubraniach od najbardziej klasycznego sitodruku, przez nowoczesny druk cyfrowy HTG i druk termo transferowy aż do sublimacji, czy folii flex lub flock. Każda z tych metod zapewnia unikatowe podejście do tematu i zupełnie odmienny rezultat. To od nas zależy jaką metodę wybierzemy
i jak nasza odzież będzie wyglądać. Ogromnym plusem jest również tempo realizacji, ponieważ wiele firm nawet przy bardzo dużych nakładach zobowiązuje się do wykonania swojej usługi w ciągu 24 godzin.

Wyjątkowość, kreatywność oraz niska cena i szybkość w realizacji zamówienia to jedne z wielu zalet nadruków na odzieży. Kolejnymi pozytywnymi cechami są również unikatowość, ponieważ sami dbamy o to, aby nasze ubrania były jedyne w swoim rodzaju. Ostatnim plusem, który przekonuje mnie do nadruków na odzieży, jest łatwość w zamówieniu. Wystarczy, że wpiszemy w Google, hasło „nadruki na odzieży miasto x” to wyskakują nam dziesiątki firm, które zajmują się taką działalnością. Co więcej, wystarczy, że wyślemy im gotowy projekt, a oni zajmą się realizacją zlecenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here