Ciekawe i przydatne akcesoria samochodowe z Chin

Każdy kierowca pragnie, aby jazda zawsze była wygodna i komfortowa. Skutecznie pomóc mogą w tym różne akcesoria motoryzacyjne. Co ważne rynek posiada bardzo szeroką ofertę tego typu gadżetów. Dlatego każdy kierowca z pewnością znajdzie coś dla siebie. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka niezwykle praktycznych i przydatnych akcesoriów.

Uchwyt samochodowy do telefonu z Chin

Jednym z takich gadżetów z pewnością jest samochodowy uchwyt na telefon. W obecnym czasie niemal nie rozstajemy się ze swoim telefon. Tak samo jest podczas jazdy. Warto zatem zadbać o to, aby z telefonu można było korzystać bezpiecznie i wygodnie. Do tego służy właśnie uchwyt samochodowy. Umieszczenie telefonu w uchwycie pozwala m.in. na wygodne korzystanie choćby z nawigacji GPS zainstalowanej w telefonie. Co ważne dostępne rynku uchwyty mają regulowany rozmiar. Dlatego uchwyt dopasujemy do każdego telefonu.

Zestaw głośnomówiący z Chin

Podczas jazdy samochodem w pewnością przyda się też zestaw głośnomówiący. Rozmowa przez telefon podczas jazdy kara jest mandatem. Zawsze trzeba o tym pamiętać. Dlatego zestaw głośnomówiący będzie idealną alternatywą. W przypadku nowych samochodów często jest on już na wyposażeniu. Jednak w starszych autach takiego zestawu nie ma. Zatem jeśli często jeździmy samochodem warto jest taki zestaw głośnomówiący zakupić.

Zestaw słuchawkowy z Chin

Oprócz zestawu głośnomówiącego dobrze jest się wyposażyć w zestaw słuchawkowy bluetooth. Podczas jazdy autem często bywa dość głośno. Może to utrudniać rozmowę przez zestaw głośnomówiący. Rozwiązaniem jest zestaw słuchawkowy. Dzięki niemu dokładnie będziemy słyszeć to co mówi nasz rozmówca.

Kamerka samochodowa z Chin

Coraz popularniejszych gadżetem samochodowym staje się kamerka samochodowa, czyli tzw. wideorejestrator. Do czego może się przydać to urządzenie? Niestety podczas jazdy samochodem zawsze może przydarzyć się kolizja. Nie ma problemu jeśli jej sprawca od razu się przyznaje do winy. Czasem jednak są sytuacje konfliktowe. Nagranie tego wydarzenia dobrej jakości kamerką z pewnością może pomóc policji w rozstrzygnięciu sporu.

Nawigacja GPS z Chin

W obecnych czasach posiadanie nawigacji GPS jest już niemal standardem. Trudno jest wręcz wyobrazić sobie wyjazd w dłuższą podróż bez tego urządzenia. Dzięki dobrej nawigacji GPS bez problemu trafimy w każde miejsce. Kupując jednak GPS warto jest zwrócić uwagę czy jest to urządzenie, które w sposób automatyczny aktualizuje swoje mapy poprzez podłączenie do Internetu. Dzięki temu zawsze będziemy mieć pewność, że trasa, którą wskazuje nam GPS jest zawsze właściwa i aktualna.

Kamera cofania z Chin

Od pewnego czasu coraz większą popularnością cieszy się wśród kierowców taki gadżet jak kamera cofania. Dzięki niej parkowane tyłem i wszelkie wyjazdy autem tyłem stają się całkowicie bezpiecznie. Dzięki kamerze widzimy na ekranie wszystko to co dzieje się z tyłu auta. Możemy zatem bezpiecznie manewrować bez obawy, iż uderzymy coś za nami. Oprócz kamery cofania warto jest także, jeśli jest tama możliwość, zamontować w samochodzie czujniki parkowania.

Podgrzewane pokrowce na fotele z Chin

Jazda zimą nie należy do zbyt przyjemnych. Przede wszystkim ze względu na złe warunki atmosferyczne. Często jednak podczas jazdy wewnątrz auta jest po prostu chłodno. Można temu szybko i prosto zaradzić. W tym celu wystarczy zakupić taki gadżet samochodowy jak podgrzewany pokrowiec na fotel. Taki pokrowiec można bez problemu podłączyć do 12V gniazdka w samochodzie. Co ważne nie jest to gadżet drogi, a podczas zimny może okazać się niezastąpiony.

Źródło: https://topgadget.pl/sklep/motoryzacja/

[Głosów:5    Średnia:3.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here