filtry K&N

Filtry K&N są cenionym i szeroko rozpowszechnionym akcesorium w świecie motoryzacji. Części od renomowanego producenta uznawane są za światowego lidera w swojej kategorii. Charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, dlatego wykorzystywane są one w warsztatach samochodowych oraz profesjonalnych serwisach. Wśród poszczególnych produktów z tej serii można wymienić między innymi: filtry panelowe czyli tak zwane wkładki, filtry stożkowe jak i również układy dolotowe. Wyżej wymienione akcesoria samochodowe są zaprojektowane z porządnych i trwałych bawełnianych włókien, które nasączone są specjalistycznym olejem. Naturalne włókna są odporne na pękanie, rozrywanie oraz eksploatację. Ponadto, zachowują one długi czas higieniczną czystość, doskonale zatrzymują kurz i inne zanieczyszczenia.

Filtry K&N wielokrotnego użytku – trwałe i efektywne w działaniu

Wysokiej jakości filtry K&N wpływają korzystnie na moc i przyspieszenie danego pojazdu. Co ważne, te akcesoria są wielokrotnego użytku, przez co stanowią wysoce ekologiczne rozwiązanie. Dzięki właściwościom wielokrotnego użytku, po zabrudzeniu oraz zanieczyszczeniu ich, można je z łatwością umyć. Następnie, można je poddać dalszej eksploatacji w samochodzie. W celu ponownego korzystania z filtrów K&N, trzeba je nasączyć specjalnym olejem, który doskonale chroni te części i zapobiega ich nadmiernej eksploatacji. Producent zapewnia, że filtry można wyczyścić dopiero po przejechaniu około 80 tysięcy kilometrów. Profesjonalne kompozyty mają za zadanie chronić silnik przed zanieczyszczeniami mechanicznymi.

Czym wyróżniają się wysokiej jakości filtry powietrza?

Warto zaznaczyć, że filtry K&N chronią pierścienie tłokowe, panewki oraz cylindry. Zamiast typowej celulozy, w procesie produkcji tych filtrów, stosowane są włókna bawełniane. Wyżej wymieniony producent używa najczęściej od 4 do nawet 6 warstw plisowanych włókien, co gwarantuje wysoką jakość. Dzięki filtrom K&N, zabrudzenia zatrzymują się na różnych poziomach siatek i nie przechodzą one do dalszych części pojazdu. Wpływa to korzystnie na czystość filtra i jego efektywniejszą pracę. Wysokiej jakości kompozyty są od nowości nasączone specjalnym olejkiem. Stanowi to bardzo duży atut, gdyż plisowane włókna zatrzymują najdrobniejsze zanieczyszczenia oraz kurz i pyłki. Akcesoria te zapewniają wysoki przepływ powietrza. Ponadto, charakteryzują się one wysoką skutecznością w filtracji. Są one polecane kierowcom, którym zależy na porządnych kompozytach i wygodzie użytkowania. Części te można wymieniać co 80 tysięcy kilometrów, co może przekładać się nawet na kilka lat komfortowej jazdy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here