Salon Audi Lublin

Salon Audi zlokalizowany w Świdniku położonego na obrzeżach Lublina cieszy się dużą popularnością. Jest odwiedzany przez wielu miłośników marki Audi, którzy są zdecydowani na zakup lub chcą lepiej poznać markę i przyjrzeć się modelom, ponieważ jeszcze się wahają i nie podjęli decyzji.

Godziny otwarcia

Jeśli planujemy odwiedziny salonu Audi koło Lublina, powinniśmy wiedzieć, że jest on czynny przez sześć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, a w soboty od 10:00 do 15:00. Dla posiadaczy modelu Audi w salonie utworzono również serwis, który świadczy usługi w te same dni, jednak pracuje o godzinę krócej od salonu.

Nie tylko nowe samochody

Dobra informacja jest to, że w ofercie salonu Audi w Lublinie są również samochody używane. Ich stan kwalifikuje się do bardzo dobrego, a cena jest wyjątkowo korzystna. Poza tym salon Audi w Lublinie sprzedaje również ubezpieczenia dla swoich produktów oraz udziela kredytów.

Salon Audi w Lublinie - ile ich jest w Lublinie

Profesjonalna strona internetowa

Szeroka oferta jest dokładnie przedstawiona i wyjaśniona na oficjalnej stronie internetowej salonu. Każdy model jest dokładnie opisany, a zdjęcia zewnątrz jak i wnętrza, pozwalają dokładnie zorientować się co do wyglądu auta. Galeria zdjęć dla każdego modelu jest bardzo rozbudowana.

Oprócz podanych cen, na stronie zamieszczono również konfigurator, przy pomocy którego możemy sprawdzić, ile więcej zapłacimy za dodatkowe wyposażenie auta czy drobne zmiany w kolorze karoserii czy materiału, z którego została uszyta tapicerka.

Serwisowanie w pakiecie

Dodatkową ofertą, jaką proponuje Audi swoim klientom, jest specjalny pakiet, który zapewnia stałą kontrolę techniczną samochodu, w tym między innymi wymianę filtrów, świec, oleju czy płynów. Inną, bogatszą opcją jest pakiet rozszerzony, obejmujący dodatkowo wymianę klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych czy sprzęgła albo piór wycieraczek. Pakiety są na zasadzie abonamentu – płacone co miesiąc.

Ubezpieczenie

Salon Audi w Lublinie oferuje wiele rodzajów ubezpieczeń, oprócz tradycyjnego, podstawowego ubezpieczenia komunikacyjnego, są jeszcze ubezpieczenia kosztów napraw i inne. Warto zajrzeć na stronę internetową lub skontaktować się z konsultantem w salonie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here