meble prowansalskie
fot. pixabay.com

Szukając inspiracji do urządzenia naszego mieszkania przeglądamy różne strony w Internecie, które mogą pomóc nam podjąć decyzję. Jednakże nowoczesne wizualizacje pomieszczeń nie zakładają nigdy domowego ciepła, które można uzyskać wyłącznie poprzez dodanie części siebie do aranżacji wnętrz.

Zobacz też: http://radiobc.pl/meble-prowansalskie/

Stylowe ciepło

Chcąc uzyskać efekt domowego ogniska, które jest pełne ciepła oraz czuć w nim atmosferę komfortu i szczęścia możecie zdecydować się na urządzenie domu w stylu prowansalskim. Taki styl to nic innego jak wrażenie bycia na wakacjach w małej francuskiej miejscowości, na których jesteśmy w pełni zrelaksowani i oddajemy się odpoczynkowi.

Styl prowansalski to jasne przestrzenie, które wypełnione są naturalnymi dodatkami, a także stylowymi prowansalskimi meblami, co razem tworzy atmosferę wiejskiego slow life.

Meble prowansalskie

Meble prowansalskie utrzymane są w bieli, mają delikatne akcenty w postaci naturalnego drewna, a także pięknie frezowane fronty oraz rzeźbione nogi i cokoły. Takie meble mają swój urok, którym zarażają każdego fana stylu życia slow oraz świeżych i jasnych pomieszczeń.

W prowansalskim domu nie powinno nigdy zabraknąć świeżych kwiatów, owoców oraz zapachu pieczonego ciasta. Do tego w kuchni zawsze powinien znajdować się ogromny stół, przy którym zawsze można usiąść wraz z rodziną.

Meble te są niezwykle stylowe i eleganckie, a ich urok zachwyca każdego. W domu prowansalskim kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem i w niej nie panuje sztywna atmosfera, a wręcz przeciwnie. Meble kuchenne mają wyeksponowane wszelkie przyprawy, słoiczki z przetworami, które znajdują się na półkach w spiżarce. Do tego w kuchni powinna stać witrynka, za szybkami której dumnie będą się prezentować talerze i kubki z porcelany.

W prowansalskiej sypialni króluje ogromne łóżko oraz toaletka i szafa. Nie powinno zabraknąć również zwiewnych firan, zza których będzie przebijało się słońce.

Przeczytaj też: http://lazyhours.pl/meble-systemowe-kupowac-czy-nie/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here